Recent kwam deze figuur onder mijn aandacht. Ik heb verschillende verslagen gelezen en video’s gezien van het optreden van Yanuka. Hij wordt als een zeer bijzonder mens behandeld onder Orthodoxe Joden. Om niet te zeggen dat hij aanbeden wordt. Oude rabbi’s kussen zijn handen als ze de gelegenheid krijgen. Van hem wordt al gezegd dat hij mensen genezen heeft. Men staat in de rij om een glimp van hem op te vangen of iets te horen van wat hij zegt.
Politiek
Commentatoren zeggen ook dat hij nu al een factor van betekenis is op het politieke speelveld in Israël. Temeer daar er net verkiezingen zijn geweest die gewonnen zijn door rechts, onder aanvoering van Benjamin Netanyahu. De verwachting is dat Netanyahu een harde lijn zal gaan voeren ten opzichte van Iran, en snel zal willen aanvallen. Complicerende factor: Iran is een innige bondgenoot en wapenleverancier van Rusland geworden, dus die krijgt “Bibi” er dan gratis bij.
De timing van dit alles is opmerkelijk te noemen.
Vacature
Reeds tweeduizend jaar is de vacature van DE antichrist en/of DE valse profeet onvervuld. Zal Yanuka Rav Slomo Yehuda Ben David deze gaan invullen? Ik ga het nauwgezet volgen.
Hoewel de moderne wetenschap de Bijbel afwijst als sprookje, moedigt columnist Rypke Zeilmaker juist aan om het boek serieus te nemen. ‘Waarom zou zoeken naar aliens wél wetenschappelijk zijn, maar verhalen over engelen of de zondvloed niet?’
Zeilmaker noemt de Bijbel ‘het oudste complotboek van de Westerse mensheid’ en doelt daarmee op de eeuwenoude strijd tussen goed en kwaad die erin beschreven wordt. De columnist pleit ervoor om – gelovig of niet – de inhoud van de Bijbel niet zomaar naast je neer te leggen. “Want veel dingen die erin staan zijn actueel,” zegt hij. Zeilmaker wijst bijvoorbeeld op de QR-maatschappij, die verdacht veel lijkt op wat er in Openbaring 13 beschreven staat over het merkteken van het Beest.
De columnist merkt op dat wij een ‘moderne bril’ dragen en daardoor gekleurd naar de wereld en geschiedenis kijken. De algemene overtuiging is dat naarmate de eeuwen verstrijken beschavingen steeds verder ontwikkelen en minder primitief worden. Maar klopt dat wel? Onderzoek lijkt uit te wijzen dat er ook in de ijstijd hoogontwikkelde beschavingen zijn geweest.
Zeilmaker pleit er daarom voor om het ‘lineaire vooruitgangsdenken’ los te laten en nieuwsgierig te zijn naar andere wereldbeelden, zoals die van de Bijbel. De Bijbel terzijde schuiven als sprookjesboek omdat er bovennatuurlijke verhalen instaan, is geen steekhoudend argument. “Want ook het boek ‘Homo Deus’ van World Economic Forum-adviseur Yuval Harari – de bijbel van het transhumanisme – bevat onwaarschijnlijke verhalen die gepresenteerd worden als wetenschappelijke aannames,” zegt hij.
Hans Maat, Matthew Helland en Esther Vorsterman blikken vooruit op conferentie over profetie
De Let the Lion Roar! Prophetic Conference wordt op 14 en 15 oktober georganiseerd bij Rafael Amersfoort. In onderstaande aflevering van Gesprek met de Profeten, gaat Matthew Helland in gesprek met Hans Maat en Esther Vorsterman over wat profetie is en wat we bij de conferentie kunnen verwachten.
Opmerkelijke naam voor een “profetie conferentie”. Nog los van de vraag of er nog wel profeten zijn vandaag.
1 Petr. 5:8 Zijt nuchter en waakt; want uw tegenpartij, de duivel, gaat om als een briesende leeuw, zoekende wien hij zou mogen verslinden
The Bible speaks of a time coming where the entire world will be controlled by one evil man and power will be given unto him over all kindreds, and tongues, and nations.
Brother Pete Garcia will be joining me to talk about the possibility that things such as artificial intelligence, Blockchain, and crypto currency could play a vital role in the coming Tribulation.
The story of the 4th Industrial Modified Reset Man. What’s been put up your nose in nano dust “test swabs” and in your mRNA, 4th Industrial Revolution, Great Reset, how the nano dust tech works, it’s all in there.
Het Sanquin bevestigde bij Nieuwsuur dat de antistoffen afnemen na vaccinatie. Letterlijk zegt deze arts-microbioloog dat we ons moeten gaan afvragen hoe veilig de vaccins zijn.
Op deze info wachten we al heen lang en het ultieme bewijs is geleverd door een autoriteit met kennis van zaken. Veel mensen gaven dit vorig jaar al aan maar werd afgedaan als complottheorie. De overheid liegt ons duidelijk voor. Iemand die de infectie heeft doorgemaakt is vrijwel resistent tegen het virus.
Dit heeft niets meer te maken met gezondheid.